Rozgość się i weź to, czego potrzebujesz by dobrze żyć

Wybrałam najczęściej powtarzające się tematy dyskutowane na warsztatach i podczas sesji prywatnych oraz rozmów z przyjaciółmi.

Znajdziesz tu sprawdzone metody radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, toksycznymi ludźmi i relacjami a także użyteczne i potwierdzone na sobie oraz w pracy z klientami sposoby na oswajanie swoich lęków,  pracy ograniczającymi przekonaniami oraz natręctwem zadaniowości, emocji i myśli, kontrolowaniem negatywnych myśli, tworzeniem nowych dobrych nawyków, budowaniem poczucia własnej wartości i bardziej świadomym życiu. Czyli co zrobić aby żyło się trochę lżej, być bardziej szczęśliwym i spełnionym żyjąc w zgodzie z sobą. Z pozoru proste, ja na to poświęciłam 20 lat!  A także – wybiegając w przyszłość znajdziesz tu –  tematy specjalistyczne z zakresu budowania kariery, skutecznego poszukiwania pracy, radzenia sobie z toksycznymi szefami i ludźmi w pracy, szukaniem partnera/partnerki oraz budowania dobrej relacji oraz powrocie do życia po rozstaniu. Poczarujemy też z ziołami, oczyszczaniem energetycznym i przyciąganiem sukcesu, obfitości i miłości – usuwając przeszkody, które sami stworzyliśmy najczęściej w nieświadomy sposób.

Problemy i napotykane trudności wcale nie są takie wyjątkowe, nie są osobiste i tylko związane z Tobą, mną, konkretną osobą. Dzielenie się wiedzą, sprawdzonymi metodami, którymi każda z nas sama może pracować, ma sens. Na różnych etapach życia przechodzimy przez podobne dramaty i wpadamy w emocje, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Problemy są powtarzalne, dlatego warto o nich rozmawiać. Uczymy się od siebie nawzajem, rozumiemy i wzrastamy. Temu też ma “Strefa Umysłu” służyć. Ma inspirować, informować i wskazywać dobre rozwiązania, aby każda kobieta w napotkanych problemach czy trudnych emocjach mogła poczuć się zrozumiana i znalazła wskazówki, jak sobie radzić. Mężczyzna także, postanowiłam jednak pisać używając formy kobiecej dla przełamania schematu. 😊

W “Strefa umysłu” napiszę o tym, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i wprowadzić do swojego życia harmonię aby cieszyć się więcej i mniej się martwić żyjąc bardziej w zgodzie z sobą. Jak odnaleźć siebie i żyć według swoich życiowych wartości, idąc swoją drogą z zaufaniem do siebie. Jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym, zmianami na ścieżce zawodowej i prywatnie, popularnym w naszym społeczeństwie poczuciem winy. Perfekcjonizm spadł już dawno z piedestału i o jego ciemnej stronie też się tu pojawi.
O zaletach pozytywnego myślenia i dlaczego negatywne myślenie i odtwarzanie w kółko trudnych wspomnień z przeszłości tylko potęguje nasze niepowodzenia i przedłuża sytuacje, które chcemy odmienić na lepsze. Także o tym, jak nasz mózg sabotuje nasze działania na drodze dobrych zmian. O tym, jak sposób widzenia świata, nasze myśli, nawyki, to co mówimy wpływa na to, co nam się w życiu przydarza i co przyciągamy.
O sile przyciągania i pracy z umysłem, działaniu podświadomości i jak z nią pracować, aby wpływać na swoją przyszłość przez myśli i to co jest w naszym życiu powtarzalne. O byciu uważnym i życiu tu i teraz.
Także świadomym i dobrym życiu, z licznymi odniesieniami do filozofii wschodu, ajuwerdy, medycyny naturalnej i buddyzmu, z których na co dzień korzystam w życiu prywatnym i pracy, tak aby, każda z nas co raz częściej mogła powiedzieć “dobrze mi” i lekko iść przez życie.

Rozgość się i weź, czego potrzebujesz. A jeśli jeszcze nie napisałam o tym, zadzwoń do mnie lub napisz. Inni także później skorzystają z tematu, który poruszysz.

Izabella Czuba

Izabella Czuba

Certyfikowany Trener i Konsultant, joginka i szczęśliwa kobieta

Spodobał Ci się ten artykuł? Możesz go udostępnić

Zobacz również

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

Kategorie wpisów

Popularne wpisy

O mnie

Izabella Czuba

Certyfikowany Trener i Konsultant, joginka i szczęśliwa kobieta

Przeszłam przez zmianę stylu życia i sposobu myślenia. Żyję w zgodzie z sobą w harmonii i radości. Teraz wspieram innych w dojrzewaniu mentalnym i bardziej świadomym życiu.
Porozmawiajmy przy kawie.

Dowiedz się o mnie więcej

Izabella-Czuba-logo-grey

Social Media

Newsletter

Zapisz się na mój newsletter,
aby w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o nowych wydarzeniach!

Life coaching

Odzyskaj radość życia

Warsztaty

Doskonal samą siebie