O mnie

Izabella Czuba

Kieruje mną przekonanie, że nie da się zmienić całego świata. Przyciąć, nagiąć i przerobić na własną modłę pod linijkę „lubię-nie lubię”. To, co zadziałało w moim przypadku i widzę, że sprawdza się także u innych, to zmiana sposobu patrzenia na świat i reagowania na to, co nas spotyka, zapanowanie nad swoimi myślami i czarnowidztwem, destrukcyjnymi nawykami oraz świadome życie w zgodzie z sobą.

Zmiana sposobu widzenia świata wraz z poszerzaniem świadomości wpłynęły na odczuwalną poprawę jakości życia, radości, zadowolenia z tego co mam i moich relacji z innymi.

Każdego dnia budzę się szczęśliwa.

Odtwórz wideo

Moja misja

Pracuję nad urzeczywistnieniem swojej osobistej intencji wspierania swoim doświadczeniem i umiejętnościami tych,

którzy chcą dokonać osobistej metamorfozy, żyć bardziej świadomie i radośniej bez przesadnego zamartwiania się, lęków o przyszłość oraz kontrolowania każdego momentu. Moim osobistym sukcesem jest każda zmiana na lepsze w życiu osób, z którymi nad tym pracuję.

Podróże, studia, medytacje

Przez kilka lat podróżowałam po świecie, studiowałam psychologię Wschodu, uczestniczyłam w kursach medytacji w Azji.

Budowałam na nowo zaufanie do siebie i tworzyłam swoją nową tożsamość niekoniecznie w oparciu o sukcesy zawodowe. Teraz, prócz zarządzania projektami w zagranicznych firmach, wspieram kobiety dodając im siły i odwagi, pomagam w radzeniu sobie z emocjami, przeciwnościami losu na drodze do ich sukcesów i zadowolenia z siebie.

Tworzę i prowadzę autorskie szkolenia w oparciu o psychologię Wschodu oraz skuteczne metody pracy z emocjami, lękiem, sposobem widzenia świata tak, aby zauważać więcej możliwości niż ograniczeń. Prowadzę warsztaty oraz sesje indywidualne wspierające rozwój osobisty i mentalną dojrzałość. Pomogę Ci w dotarciu do wewnętrznego potencjału, Twoich talentów, zasobów odwagi i motywacji. A przede wszystkim w zwiększeniu poczucia własnej wartości, polubieniu siebie i uzyskaniu zaufania do siebie by iść własną drogą i odczuwać satysfakcję z tego, co robisz.

Kim jestem w życiu zawodowym i prywatnym

Jestem absolwentką SGH. Certyfikowanym Trenerem i Konsultantem Biznesu oraz Certyfikowanym Coachem.

Pobieram nauki m.in w szkole Karma Kagyu zgłębiając praktykę uważności i metody buddyzmu tybetańskiego. Zdobyłam doświadczenie m.in. na kursach medytacji w Indiach. Regularnie biorę udział w warsztatach i kursach pogłębiających moją praktykę i wiedzę w Polsce i zagranicą.

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku. Uwielbiam spędzać czas w lesie oraz górskie wędrówki. Kocham zwierzęta, wspieram także te niekochane i niczyje. Jestem pasjonatką gotowania i celebrowania każdej chwili w życiu.

W czym mogę Ci pomóc

Life Coaching

Odzyskaj radość życia

Warsztaty

Doskonal samą siebie

Blog

Poznaj życiowe inspiracje

Newsletter

Zapisz się na mój newsletter,
aby w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o nowych wydarzeniach!