Life coaching

Co to jest life coaching?

Coaching jest dla mnie, obok kompetencji trenera, subtelnym i skutecznym narzędziem wspierającym rozwój osobisty tych, którzy potrzebują towarzysza w procesie zmiany, wyznaczaniu swoich celów i odnajdywaniu wewnętrznego potencjału.

Pomagam w znalezieniu odwagi, zaufania do siebie i zrobieniu pierwszych albo kolejnych kroków w kierunku realizacji marzeń zarówno zawodowych jak i w życiu osobistym. Przez pokazanie różnych perspektyw i pomoc w przyjęciu odpowiedzialności za siebie wspieram ludzi w refleksji nad sobą i uczeniu się na własnych doświadczeniach po to, aby w pełni mogli korzystać ze swoich możliwości i cieszyć się życiem.

Kiedy potrzebujesz coachingu?

Czasem stoisz przed ścianą, która nie dość, że nie pozwala iść dalej to skupiasz się na niej tak mocno, że nie widzisz innych możliwości i otwartych drzwi wyjścia z tej sytuacji. Zdarza się utknąć na danym etapie życia na długie lata z lęku przed nową pracą, bo myślisz, że wciąż nie jesteś wystarczająco dobra. Z strachu przed samotnością i tym czy sobie poradzisz trwasz w związkach czy toksycznych relacjach, które od dawna Ci nie służą. Życiowych i zawodowych sytuacji, w których potrzebujemy wsparcia i motywacji do zmiany jest wiele.

Sama także korzystam z coachingu i mentoringu, gdy chcę szybciej zrealizować swoje cele i poznać inne perspektywy. Pracując z Klientami zauważyłam, że jednym z najtrudniejszych wyzwań jest podjęcie decyzji. Potem kolejne kroki stawia się już łatwiej.

Psychologia zmiany ma kilka etapów, przez które kolejno będziesz przechodzić. To, czego wtedy potrzebujesz to wsparcia, szczerej rozmowy w bezpiecznej atmosferze z kimś zaufanym, by towarzyszył Ci w tej drodze, wspierał wiedzą i doświadczeniem oraz szczerze Ci kibicował, gdy dopadnie Cię spadek formy.

Pokazanie innej perspektywy, czasem zadanie jednego właściwego pytania pozwala uporządkować myśli i nabrać przekonania o tym, czego chcesz w życiu.

Moje podejście do life coachingu

Nie dostaniesz ode mnie gotowych rozwiązań, ale dzięki partnerskiej relacji Cię do nich zaprowadzę.

Dam Ci wiatr w żagle i będę towarzyszyć w podróży – kierunek wyznaczasz Ty. A ja dopilnuję, by pomóc Ci usuwać pojawiające się przeszkody i ograniczające Cię schematy działania abyś w zgodzie z sobą mogła w końcu zrealizować swoje upragnione cele.

Ile potrzebujesz spotkań ze mną, aby osiągnąć zamierzony efekt?

Czasem wystarczy jedno spotkanie – aby po prostu ruszyć z miejsca lub dostrzec nowe rozwiązania. Czasem potrzebujesz kilku spotkań. To kwestia indywidualna. Mam dobrze wyczulony rentgen na emocje i przyczyny problemów osób, z którymi pracuję. Dlatego potrafię Ci skutecznie pomóc abyś jak najszybciej dotarła tam, gdzie chcesz.

A może interesuje Cię praca grupowa?

Organizuję także coaching grupowy dla osób, przed którymi stoi ten sam cel i zmagają się z podobnymi problemami. Wtedy w sesji uczestniczy kilka osób, a ćwiczenia coachingowe i metody wspierające refleksję nad sobą i obecną sytuacją dobieram tak, by każdy mógł z nimi pracować indywidualnie w trakcie sesji i po niej. Twoje problemy wcale nie są osobiste. Większość osób staje przed podobnymi trudnościami tylko na innym etapie życia. Zaletą coachingu grupowego jest także to, że powstaje wspierająca społeczność, w której także znajdziesz wsparcie i możliwość dzielenia się doświadczeniami.

Jak wyglądają nasze spotkania?

Zrób pierwszy krok.

Poznaj mnie. Umów się na bezpłatną 15 minutową konsultację. Wspólnie określimy cel spotkań i poznasz moje podejście i metody pracy. Czas trwania sesji indywidulanych to 60 minut. Polecana częstotliwość sesji to 2 spotkania w miesiącu, w zależności o Twoich indywidulanych potrzeb i tego, jakiego wsparcia potrzebujesz.

Cena indywidualnej sesji to 320 zł.

Cena sesji coachingu grupowego jest uzgadniana w zależności od liczby osób w grupie.

Skontaktuj się w sprawie coachingu

    Newsletter

    Zapisz się na mój newsletter,
    aby w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o nowych wydarzeniach!